Cocktaily

Charakteristickým rysem cocktail je krátkodobé setkání doplněné o menší chuťově vyladěný sortiment pokrmů, ke kterým nepotřebujete jak příbor, tak ani talíř. Za to potřebuje pár šikovných rukou pro co největší dojem z jídla v co nejkratším čase. O toho jsme tady my s našimi vyladěnými chlebíčky, dezerty, finger foodem, studenými mísy a mnoho dalších vychytaných chuťovek.

Pro tuto událost Vám navíc rádi zajistíme

Pronájem párty stanů

U nás není problém objednat si spolu s jídlem i veškeré vybavení potřebné pro pódiové vystoupení, stany pro nevypočitatelné počasí a dalších praktické pomůcky, jenž zajistí plynulý průběh akce.

Pronájem designového a svítícího nábytku

Cesta k osvícení přichází v mnoha podobách. V té naší pomocí minimalistického svítícího nábytku, díky kterého se na Vaší události po cestě nikdo neztratí.

Pokud máte světla dost, můžete využít pronájmu klasického designového nábytku.

Zajištění vhodných prostorů

Je libo stará stodola se senem a romantickým osvětlením? Nebo chcete pro své kolegy přichystat únikovou hru s přístupným občerstvením?

Žádný háček ani otazník nehledejte. My za Vás tuhle záludnost vyřešíme.

Taneční vystoupení, bavič, casino či jiná zábava

Dle typu události Vám rádi pomůžeme se zařízením vhodné zábavy.

Ať toužíte po něčím akčnějším, jako je taneční vystoupení či minikoncert, a nebo naopak něčím klidným, jako může být partička pokeru s profesionálním krupiérem, zajistíme na Vaší událost tu nejlepší zábavu.

Dekorace a květiny

Květinová výzdoba a dekorace jsou nedílnou součástí každé formálnější události. Přirozeně provoní prostory a pomůžou Vám dotáhnout poslední nedokonalosti.

Spolu s naší pomocí se vyhnete rozhodování o vhodnějším druhu květů nebo překombinovanému dojmu.

Ohňostroje

Přemýšlíte nad správnou jiskrou, která dokáže okořenit konec akce? Co takhle uspořádat rovnou celý ohňostroj jisker!

Nemusíte se bát složité organizace a zdlouhavých příprav. O všechno se postaráme my.

Nepřehlédněte také

Zpět na